Studia Dolny Śląsk

Dolny Śląsk – a zwłaszcza jego stolica, Wrocław – przyciągają co roku mnóstwo studentów. Duża część z nich decyduje się na studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, którą można obiektywnie nazwać najlepszą uczelnią niepubliczną w tym regionie.

Nowoczesne kształcenie w wielu dyscyplinach

DSW to przede wszystkim kuźnia kadr – uczelnia kształci profesjonalnych psychologów, pedagogów, dziennikarzy, ekspertów od dyplomacji i stosunków międzynarodowych, pracowników służb mundurowych czy geodetów i menedżerów OZE. W DSW można też studiować kierunki cieszące się obecnie ogromną popularnością, takie jak informatyka, dietetyka i promocja zdrowia, kosmetologia czy nowoczesne human resources i coaching.

Program tutoringu w DSW

Czymś, co zdecydowanie zasługuje na uwagę, jest również program tutoringu w DSW. Każdy student, przez cały okres nauki, może liczyć na indywidualne wsparcie tutora. Mentorzy wspierają rozwój studentów, pomagają w wymagających zadaniach, a w przypadku osób dopiero rozpoczynających studia – wspierają ich w procesie adaptacji w nowym środowisku. Tutorzy starają się też inspirować studentów do podejmowania dodatkowych aktywności i pomagają w znajdowaniu rozwiązań, które będą najbardziej korzystne dla samych studentów. O tutoringu (i innych zaletach DSW) można więcej przeczytać na https://www.dsw.edu.pl/poznaj-dsw/dlaczego-dsw.

Nowoczesne pracownie i laboratoria oraz studio telewizyjne

Dodatkowo studenci DSW mają dostęp do nowoczesnych pracowni (fotograficznych, multimedialnych, captur motion, projektowych, informatycznych), laboratorium dźwięku czy do studia telewizyjnego. To ogromne ułatwienie dla studentów różnych kierunków, którzy mogą na terenie uczelni realizować własne projekty – bez konieczności szukania odpowiedniego miejsca.

Dolnośląska Szkoła Wyższa zapewnia zatem swoim studentom jak najlepsze warunki nauki; dodatkowo zajęcia w dużej mierze mają wymiar praktyczny, a program specjalności na poszczególnych kierunkach odpowiada rzeczywistym potrzebom rynku pracy. Z tego względu wszystkie osoby, które chciałyby studiować w stolicy Dolnego Śląska, powinny rozważyć wybór tej uczelni.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here