Ewa Nowak - książki autora

Ewa Nowak jest autorką powieści oraz opowiadań dla dzieci i młodzieży. Pisarka w swoich książkach podpowiada młodym ludziom, jak radzić sobie w domu i w szkole, a także w dobrych i gorszych chwilach, z przyjaciółmi, czy rodzicami. Które pozycje są warte uwagi. Zobacz, Ewa Nowak – książki autora w ofercie SkupSzopu. 

O czym są książki Ewy Nowak? 

Akcja książek Ewy Nowak rozgrywa się w czasach współczesnych. Autorka pisze o uniwersalnych problemach, które dotykają młodych ludzi – dzieci i młodzież – niezależnie od czasów. Tematy, które znajdziemy w książkach to między innymi trudne wybory, pokonywanie własnych słabości, naturalne trudności w odróżnianiu dobra i zła, konieczność świadomego podejmowania walki o to, na czym człowiekowi najbardziej zależy, konsekwencje krótkowzroczności i bezmyślności, a także uwikłanie w niejednoznaczne sytuacje rodzinne, czy słabość psychiczna lub niepełnosprawność fizyczna.

W swoich książkach Nowak odnosi się do wartości, takich jak uczciwość, szczerość zarówno wobec innych, jak i siebie, a także miłość, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka. Powieści pisarki wyróżniają się dobrym humorem, inteligencją i trafnymi opisami otaczającej nas rzeczywistości. Choć książki Nowak skierowane są do dzieci i młodzieży, to z całą pewnością przeczytać je mogą także rodzice. Jest to literatura dla całej rodziny. 

Ewa Nowa – książki autora w ofercie SkupSzop 

Ewa Nowak urodziła się w Warszawie w 1966 roku. Pisarka jest  absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej. Nowak ukończyła studia na kierunku pedagogika terapeutyczna, co z całą pewnością przekłada się na jakość książek skierowanych do dzieci i młodzieży. 

Ewa Nowak  współpracuje z takimi magazynami jak  „Cogito”, „Trzynastka”, „Sens” czy „Victor Junior” i „Victor Gimnazjalista”. W dorobku pisarki znajdziemy książkę, taką jak  „Pajączek na rowerze”, za którą otrzymała wyróżnienie w I Konkursie Literatury Dziecięcej im. Haliny Skrobiszewskiej. Autorka podejmuje w niej temat miłości dzieci. Inna jej bardzo ważna publikacja pod tytułem „Bardzo biała wrona” otrzymała tytuł Książki Roku Stowarzyszenia Przyjaciół Książki dla Młodych. Tym razem pisarka opowiada historię związku Natalii i Roberta. Ich beztroska na początku relacja, z czasem zamienia się w toksyczny związek. Wiele ciekawych pozycji od Ewy Nowak znajdziesz w bogatej ofercie SkupSzopu – interentowego skupu książek zarówno nowych, jak i używanych. Znajdź swoje ulubione książki w atrakcyjnych cenach. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here