PitBot

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób coroczne rozliczenie dochodów jest przykrą koniecznością i spełnienie tego obowiązku wiąże się dla nich z wieloma nerwami i frustracją. Podatki kojarzą nam się z czymś skomplikowanym i niezrozumiałym, oraz mnóstwem różnego rodzaju formalności. Dlatego często odwlekamy rozliczenie tak długo, jak tylko jest to możliwe. To z kolei wiąże się ze z możliwością popełnienia błędu i koniecznością stania w długich kolejkach. A co jeśli powiemy Ci, że da się tego wszystkiego uniknąć? Postaraliśmy się rozwikłać wszystkie powyższe problemy, tworząc innowacyjną aplikację do rozliczania PitBot! Przekonaj się, jak działa i  złóż swoją deklarację całkowicie online!

Szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu – rozliczenie z aplikacją PitBot

Aplikacja do rozliczeń podatkowych to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu złożysz swoje zeznanie bez wychodzenia z domu. Wszystkie niezbędne czynności wykonasz za pomocą swojego telefonu w dosłownie kilka minut.

PitBot posiada bardzo intuicyjny interfejs, po którym bez problemu poruszać się będą nawet osoby nie zaznajomione z nowoczesną technologią. Całą procedurę oparliśmy na zasadzie prostych pytań, dzięki którym dowiemy się wszystkich danych potrzebnych do uzupełnienia formularza. Są one przedstawione w bardzo prostej formie, bez skomplikowanej terminologii podatkowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z naszym konsultantem za pomocą wbudowanego czatu.

Koniec z masą papierowych dokumentów, godzinami żmudnych obliczeń na kalkulatorze i kilkukrotnym sprawdzaniu poprawności w każdej kratce – od dziś nasz program PitBot zrobi to wszystko za Ciebie.

Bezpiecznie i za darmo – skorzystaj z aplikacji już dziś!

Jeżeli martwisz się o bezpieczeństwo w sieci to bardzo dobrze – zapewnienie maksymalnej ochrony jest również naszym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw, jakie występują w cyberprzestrzeni, dlatego sumiennie spełniamy rygorystyczne wymagania dotyczące ochrony danych postawione bezpośrednio przez Ministerstwo Finansów. Wszystkie dane są szyfrowane i przechowywane na zabezpieczonych serwerach, a nasza aplikacja jest stale aktualizowana.

Nasz program do rozliczenia PIT sam w sobie jest darmowy – założenie konta nic Cię nie kosztuje. Ściągnij naszą aplikację na swój telefon lub laptop i zacznij rozliczać swój PIT 36 Online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here