Apartamenty do kupienia nad morzem

Pasywna inwestycja pozwalająca na automatyczne generowanie zysków, bez wysiłku i czasu spędzanego na jej obsłudze – tego właśnie poszukuje bardzo wiele osób dysponujących większymi oszczędnościami. Niestety, w dobie wysokiej inflacji coraz trudniej o sposób na gwarantowane, realne zyski. Nawet branża nieruchomości, dotychczas uchodząca za najstabilniejszą, odczuwa skutki rosnących stóp procentowych i trudności z uzyskaniem kredytu przez kupujących. Dlatego, jeśli myślisz o nieruchomościach, to musisz wybrać te najlepsze. Dlaczego mogą to być apartamenty nad morzem i jakie korzyści zapewniają?

Luksusowe apartamenty nad morzem – czy to dobra opcja?

Ostatnie lata wywindowały ceny wielu nieruchomości, a niekoniecznie w ślad za nimi poszły generowany zyski z wynajmu. W rezultacie coraz bardziej spada rentowność takich inwestycji i wiele z nich przegrywa walkę z inflacją. Jeśli więc chcesz spełnić swoje marzenie o pasywnych inwestycjach, które realnie okażą się zyskowne i pozwolą na prawdziwe dochody, to musisz skupić się na tych, gdzie marża jest największa – a więc na luksusowych apartamentach w atrakcyjnych lokalizacjach. Takie obiekty nigdy nie były kierowane do szerokiego rynku, dlatego też spowolnienie na rynku nieruchomości czy rosnące koszty nie stanowią realnego problemu dla ich posiadaczy. Podczas gdy mieszkania w dużych polskich miastach zwykle nie oferują więcej niż 3 – 4% rocznego zwrotu z inwestycji, luksusowe apartamenty np. nad morzem pozwalają na zwroty na poziomie 7 do nawet 9% rocznie. Na tym jednak nie kończą się korzyści z dostępnych na rynku rozwiązań, bowiem mówimy o pasywnej inwestycji, czyli takiej, która nie będzie wymagała Twojej ingerencji.

Pasywne inwestowanie w apartamenty nad morzem – to możliwe

Na polskim rynku obecne są podmioty, które pozwalają na inwestowanie w luksusowe apartamenty nad morzem, zapewniając przy tym kompleksową obsługę, a nawet nieograniczoną możliwość pobytu właścicielskiego. Oznacza to, że nie tylko nie musisz być na miejscu i doglądać Twojej nieruchomości, ale również możesz wybrać się na wakacje do swojego apartamentu i w luksusowych – potwierdzonych czterema gwiazdkami – wypocząć. Zupełnie za darmo, w końcu to Ty jesteś właścicielem. Jednym z podmiotów, który warto wyróżnić, jest Vela Resort, oferujący apartamenty do kupienia nad morzem w wygodnym systemie 70/30, w którym aż 70% zysków z wynajmu trafia w ręce właściciela – bezobsługowo i automatycznie. Każda nieruchomość posiada wyodrębnioną księgę wieczystą, dając Ci prawo do pełnego dysponowania swoją posiadłością. W tych niestabilnych czasach nieruchomości to wciąż jedne z najpewniejszych i najstabilniejszych inwestycji na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here