Jaki niedrogi abonament dla dziecka wybrać

Obecnie każde dziecko chce mieć telefon – nie tylko do kontaktu z rodziną czy przyjaciółmi, ale także – aby móc w dowolnym momencie korzystać z internetu. Dla rodziców abonament dla dziecka to dodatkowy wydatek – i z tego względu wiele osób długo szuka najlepszego rozwiązania. Jak wybrać taką ofertę, która nie nadszarpnie domowego budżetu? Na co warto zwrócić uwagę i o co koniecznie zadbać?

Abonament dla dziecka: jak wybrać dobry, ale niedrogi?

Rodzice chcą, by dziecko mogło się z nimi szybko skontaktować. Dziecko – by móc dzwonić i wysyłać wiadomości do wszystkich, za darmo i bez limitu, a w dodatku – aby mieć jak najwięcej gigabajtów do surfowania po internecie. Warto mieć zresztą świadomość, że dla dziecka możliwość swobodnego korzystania z sieci bez ciągłych obaw o pakiet internetowy jest niezwykle ważna.

Często jednak spełnienie tych wszystkich warunków bywa trudne, zwłaszcza, jeśli abonament ma być jednocześnie niedrogi, a w dodatku – elastyczny. W nju jest to jednak możliwe – już 29 zł miesięcznie wystarczy, by wykupić dziecku taki abonament, z którego będzie zadowolone i które umożliwi mu nie tylko swobodne rozmowy z najbliższymi i znajomymi, ale też – korzystanie z internetu.

Darmowe SMS-y i rozmowy bez limitu i 20 GB na start

W ramach oferty nju mobile dla jednego numeru można wybrać jedną z trzech opcji. W ramach dwóch z nich użytkownik może liczyć na darmowe SMS-y i MMS-y oraz rozmowy bez limitu; trzeci, najtańszy wariant abonamentu (za 19 zł miesięcznie) gwarantuje z kolei darmowe rozmowy oraz SMS-y za 9 gr.

Większość osób najchętniej wybiera jednak pakiet za 29 zł miesięcznie. Oprócz rozmów za darmo ze wszystkimi i bezpłatnych wiadomości użytkownik może też korzystać z 20 gigabajtów internetu miesięcznie. Dla większości dzieci (i dorosłych zresztą też) – to absolutnie wystarczy, by móc cieszyć się korzystaniem z sieci na co dzień. Więcej o ofercie abonamentu w nju można przeczytać na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono.

Nju mobile abonament: elastyczna oferta i brak zobowiązań

To, co czyni ofertę nju mobile szczególnie atrakcyjną, to także jej elastyczność. Umowa jest zawierana na czas nieokreślony, ale w każdym momencie można zrezygnować z abonamentu – bez żadnych konsekwencji. Wystarczy zachować okres wypowiedzenia – czyli jeden okres rozliczeniowy. Dzięki temu dziecko, gdy już samodzielnie będzie decydować o abonamencie dla siebie, bez przeszkód zmieni ofertę, jeśli uzna, że potrzebuje czegoś innego.

Im dłużej, tym lepiej

Nju nagradza jednocześnie lojalnych klientów – oferując korzystanie z darmowej usługi „Im dłużej, tym lepiej”. Osoby, które zdecydują się na korzystanie z abonamentu nju mobile, mogą liczyć na dodatkowe gigabajty za staż. Po pół roku umowy pakiet internetowy wzrasta dwukrotnie, po roku – 2,5 razy, a po dwóch latach – aż trzykrotnie.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że klienci nju mobile mogą również liczyć na atrakcyjne warunki roamingu w UE. Przebywając poza granicami kraju (ale w jednym z państw UE) mogą rozmawiać i SMS-ować za darmo, mają też pulę gigabajtów do wykorzystania. Gdy to okaże się za mało – wystarczy, że wykupią pakiet „9 GB za 9 zł” i otrzymają kolejne 1,06 GB. To świetna propozycja dla rodziców, którzy razem z dzieckiem często wyjeżdżają na zagraniczne wakacje.

Dla dziecka i dla rodziców jednocześnie

Rodzice, którzy chcą wybrać dla dziecka niedrogi abonament, mogą skorzystać z jeszcze jednej opcji – czyli abonamentu dla trójki. Dzięki temu za jeden numer w abonamencie zapłacą już od 16 zł miesięcznie – w zależności od wybranej opcji. To pozwoli im zaoszczędzić dodatkowe środki – i korzystać z tego samego pakietu co dziecko.

Podsumowując – abonament nju mobile to świetna oferta dla rodziców, którzy z jednej strony szukają niedrogiego rozwiązania, z drugiej jednak – chcą zapewnić dziecku możliwość korzystania z wszystkich potrzebnych mu opcji. Dodatkowo oferta jest elastyczna i w każdej chwili można z niej zrezygnować – także wtedy, gdy dziecko będzie już samodzielnie decydować o tym, z jakiego abonamentu chce korzystać.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here